Řešení pro osobní spolupráci

GUV řada pro řešení osobní spolupráci poskytuje řadu výkonných audio a video řešení, která zlepšují vzdálenou komunikaci a spolupráci. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly silný zážitek z HD spolupráce s celodenním komfortem pro remote pracovníky, studenty, učitele, zdravotníky, kontaktní centra a další. Řada GUV nabízí klid v duši tím, že je kompatibilní s většinou hlavních platforem třetích stran, aplikacemi a soft telefony, stejně jako s počítači, notebooky a IP telefony – poskytuje výkonné, ale snadno použitelné řešení.

GUV3050

GUV3050 je Bluetooth náhlavní souprava, která se spáruje s notebooky, počítači, IP telefony a dalšími zařízeními a nabízí vysoce kvalitní bezdrátový zvuk.

GUV3100

GUV3100 je ideální pro remote pracovníky, poskytuje snadno nastavitelnou a snadno použitelnou USB webovou kameru s 1080P Full HD, která umožňuje vysoce kvalitní audio a videa týmovou spolupráci prostřednictvím notebooků, počítačů atd. pro webové schůzky, videokonference a další.

GUV3000

GUV3000 je HD USB náhlavní souprava která nabízí vysoce kvalitní zvuk a kterou jednoduše spárujete s notebooky, počítači, IP telefony a dalšími zařízením.

GUV3005

GUV3005 je HD USB náhlavní souprava která nabízí vysoce kvalitní zvuk a kterou jednoduše spárujete s notebooky, počítači, IP telefony a dalšími zařízením.