Analogové telefonní adaptéry

HT série analogových telefonních adaptérů umožňuje uživatelům vytvořit vysoce kvalitní řešení IP telefonie s možností managementu pro individuální analogové telefony v domácím nebo kancelářském použití. Grandstream ATA používají někteří z největších světových servisních poskytovatelů po celém světě.

HT818

Výjimečná kvalita hlasu a vysoká bezpečnost je Grandstream HT818. Profesionálnější zařízení pro připojení Vašich analogových zařízení do VoIP sítě. IP brána disponuje osmi FXS porty, dvěma SIP profily, duálním gigabitovým portem a integrovaným NAT routerem

HT814

Výjimečná kvalita hlasu a vysoká bezpečnost: Grandstream HT814 (ATA) Pokud hledáte profesionálnější zařízení pro připojení Vašich analogových zařízení do VoIP sítě, pak čtěte dále. IP brána disponuje čtyřmi FXS porty, dvěma SIP účty,

HT813

HT813 je analogový telefonní adaptér, který obsahuje 1 x FXS port pro analogová telefonní zařízení a 1 x FXO port pro připojení PSTN linky. Integrací portů FXO a FXS umožňují tomuto hybridnímu ATA zařízení podporu vzdáleného volání do a z PSTN linky.

HT812

Výjimečná kvalita hlasu: Grandstream HT812 (ATA) Pokud hledáte profesionálnější zařízení pro připojení Vašich analogových zařízení do VoIP sítě, pak čtěte dále. IP brána disponuje dvěma FXS porty, dvěma SIP účty, duálním gigabitovým portem.

HT802

Pro domácí i kancelářské využití: Grandstream HT802 (ATA) IP brána se dvěma FXS porty a dvěma SIP účty, je vhodné řešení pro ty, kteří hledají způsob, jak připojit svoje analogové zařízení do VoIP sítě. Oceníte ji nejen v domácím, ale i v kancelářském..

HT801

Pro domácí i kancelářské využití: Grandstream HT801 IP brána s jedním FXS portem a jedním SIP účtem je vhodné řešení pro ty, kteří hledají způsob, jak připojit svoje analogové zařízení do VoIP sítě.