DECT bezdrátové IP telefony

DP série DECT bezdrátových IP telefonů Grandstream umožňuje podnikům, retailerům, skladům a domácím uživatelům mobilizovat sílu VoIP telefonie. Tyto bezdrátové IP telefony dovolují uživatelům pohyb po kanceláři, obchodu, skladu nebo domově s neustálým přístupem k jejich telefonním linkám.

DP752

DP752 je výkonná DECT základnová stanice ke které lze připojit až 5 DECT Grandstream handsets DP serie. Dohromady nabízejí mobilitu na VoIP pro firemní i domácí uživatele.

DP730

Grandstream DP730 je bezdrátový DECT VoIP telefon pro maximální možné využití VoIP sítě v jakémkoliv prostředí, třeba ve vaší firmě, ve skladech, maloobchodu nebo u vás doma.

DP722

DP722 je bezdrátový IP telefon střední třídy DECTpro maximální možné využití VoIP sítě v jakémkoli obchodním, skladovém, maloobchodním a rezidenčním prostředí.

DP750

Grandstream DP750 je výkonná DECT základnová stanice sloužící pro připojení až 5 handsetů Grandstream DP720. Kombinace těchto dvou produktů vám umožní volat pomocí VoIP technologie, která je nyní absolutní špičkou v poměru kvality hovoru a jeho ceny.

DP720

DP720 je bezdrátový DECT VoIP telefon umožňující uživatelům být mobilní a zároveň využívat všech výhod VoIP telefonie v kanceláři, skladech, obchodem i domácnosti. Ke svému fungování potřebuje Grandstream DP750 VoIP základnovou stanici.

DP760

DP760 je širokopásmový DECT opakovač umožňující uživatelům být v dosahu signálu a tím mobilní na výrazně delší vzdálenost než standardní DECT. Grandstream DP760 posiluje signál ze základnové stanice Grandstream DP750 a DP752.