IP video dohled

Grandstream navrhuje a vyrábí kompletní řadu IP video dohledových řešení. Produktová řada poskytuje vše, co je potřeba pro video dohledové řešení a může aktivně upozorňovat uživatele o nastalých událostech stejně tak jako živé monitorování a nahrávání všech událostí.

GDS3710

Grandstream GDS3710 se řadí mezi kategorii produktů takzvaných IP video dveřníků / vrátníků. Pomáhá vám monitorovat a ovládat přístup do zvoleného prostoru nebo budovy. Integrovaná kamera nabízí dokonalý obraz v HD rozlišení.

GDS3705

Grandstream GDS3705 je dalším modelem v kategorii produktů, takzvaných IP video dveřníků / vrátníků. Je vhodný pro ty, kteří hledají řešení přístupu a zabezpečení, které lze nasadit v různě situovaných prostředích. Disponuje integrovanou RFID čtečkou.

GSC3510

GSC3510 je SIP interkom tedy reproduktor a mikrofon, který umožňuje kancelářím, školám, nemocnicím, apartmánům a dalším vybudovat silné interkom hlasové řešení, které rozšiřuje zabezpečení a komunikaci.

GSC3505

GSC3505 je jednosměrný SIP reproduktor, který umožňuje kancelářím, školám, nemocnicím, bytům a dalším budovat výkonná řešení pro hromadné předání informací. Rozšiřují tím možnosti zabezpečení a komunikace v objektu.