Brány a ATA

Ať zasíťováváte celou kancelář, více kanceláří, nebo hledáte, jak rozšířit IP konektivitu do analogových zařízení, Grandstream má bránu nebo ATA. Brány a ATA mají důvěru některých největších servisních poskytovatelů po celém světě.

GXW4500 série

Řada GXW4500 jsou E1/T1 digitální VoIP brány, které umožňují integraci digitálních ISDN trunků do VoIP sítí. Umožňuje spojením řady GXW4500 se sítí VoIP a tradiční ústřednou PBX nebo E1/T1/J1 linkou.

GXW4200 série

Řada Granstream GXW4200 bran s vysokým počtem FXS portů, umožňuje podnikům všech velikostí vytvořit snadno implementovatelné VoIP řešení s využítím výhod gigabitových rychlostí. Tyto FXS brány nabízejí možnost bezproblémového připojení všech zařízení v kanceláři ve více lokalitách k libovolné IP PBX síti s předpokladem, aby nasazení bylo co nejjednodušší.

GXW4104/4108

IP brána pro analogové linky. Brána Grandstream GXW4104/4108 je navržena a otestována pro plnou interoperabilitu s IP ústřednami.

HT818

Výjimečná kvalita hlasu a vysoká bezpečnost je Grandstream HT818. Profesionálnější zařízení pro připojení Vašich analogových zařízení do VoIP sítě. IP brána disponuje osmi FXS porty, dvěma SIP profily, duálním gigabitovým portem a integrovaným NAT routerem

HT814

Výjimečná kvalita hlasu a vysoká bezpečnost: Grandstream HT814 (ATA) Pokud hledáte profesionálnější zařízení pro připojení Vašich analogových zařízení do VoIP sítě, pak čtěte dále. IP brána disponuje čtyřmi FXS porty, dvěma SIP účty,

HT813

HT813 je analogový telefonní adaptér, který obsahuje 1 x FXS port pro analogová telefonní zařízení a 1 x FXO port pro připojení PSTN linky. Integrací portů FXO a FXS umožňují tomuto hybridnímu ATA zařízení podporu vzdáleného volání do a z PSTN linky.

HT812

Výjimečná kvalita hlasu: Grandstream HT812 (ATA) Pokud hledáte profesionálnější zařízení pro připojení Vašich analogových zařízení do VoIP sítě, pak čtěte dále. IP brána disponuje dvěma FXS porty, dvěma SIP účty, duálním gigabitovým portem.

HT802

Pro domácí i kancelářské využití: Grandstream HT802 (ATA) IP brána se dvěma FXS porty a dvěma SIP účty, je vhodné řešení pro ty, kteří hledají způsob, jak připojit svoje analogové zařízení do VoIP sítě. Oceníte ji nejen v domácím, ale i v kancelářském..

HT801

Pro domácí i kancelářské využití: Grandstream HT801 IP brána s jedním FXS portem a jedním SIP účtem je vhodné řešení pro ty, kteří hledají způsob, jak připojit svoje analogové zařízení do VoIP sítě.