Náhlavní soupravy

GUV3000 a GUV3005 jsou určeny pro remote pracovníky, kontaktní centra a další rušná prostředí. Jsou to HD USB náhlavní soupravy, které se spárují s notebooky, počítači, IP telefony a dalšími zařízeními a nabízejí vysoce kvalitní zvuk. Tyto náhlavní soupravy jsou vybaveny mikrofonem pro potlačení šumu, který minimalizuje šum na pozadí a zároveň poskytuje ostrý zvuk ve vysokém kvalitě a celodenní pohodlí. Řada GUV nabízí klid, protože je kompatibilní se všemi hlavními komunikačními platformami třetích stran, aplikacemi a soft telefony.

GUV3050

GUV3050 je Bluetooth náhlavní souprava, která se spáruje s notebooky, počítači, IP telefony a dalšími zařízeními a nabízí vysoce kvalitní bezdrátový zvuk.

GUV3000

GUV3000 je HD USB náhlavní souprava která nabízí vysoce kvalitní zvuk a kterou jednoduše spárujete s notebooky, počítači, IP telefony a dalšími zařízením.

GUV3005

GUV3005 je HD USB náhlavní souprava která nabízí vysoce kvalitní zvuk a kterou jednoduše spárujete s notebooky, počítači, IP telefony a dalšími zařízením.