Carrier-Grade telefony Mid-range řada

Grandstream IP telefony série GRP261X. Tyto telefony se budou adaptovat v každé firemní sítí. Je určená pro podniky, poskytovatele služeb a další trhy s velkým objemem. Nabízí výkonnou, snadno použitelnou hlasovou platformu s funkcemi příští generace pro špičkové uživatele. Tato řada IP telefonů je vybavena elegantním novým designem, upraveným uživatelským rozhraním, sjednoceným firmwarem a výkonnými funkcemi. Adaptovat telefon do vaši sítě můžete i pomocí vyměnitelného krytu displeje s Vaším označením.

GRP2636

GRP2636 patří do GRP řady IP telefonů, jde o profesionální 12linkový model s 4,3 palcovým barevným displejem, navržený pro hromadná nasazení s použitím zero-touch provisioningu a umožňuje snadnou správu.

GRP2650

Grandstream GRP2650 je profesionální 14 linkový model telefonu navržený pro zero-touch provisioning k hromadnému nasazení a snadnou správu.

GRP2670

GRP2670, který je součástí profesionálních řady IP telefonů, je vysoce kvalitní 12 linkový model se 7palcovou dotykovou obrazovkou s zero-touch provisioningem pro hromadné nasazování a snadnou správu.

GRP2634

GRP2634 je 8 linkový profesionální IP telefon s barevným displejem a 10 BLF tlačítky s papírovým štítkem, integrované PoE a Wi-Fi, navržený tak, aby firmám a poskytovatelům služeb nabídl jednoduché a bezdotykové nasazení.

GRP2624

GRP2624 je součástí řady GRP IP telefonů a je to profesionální 8linkový model navržený se zero-touch provisioningem pro hromadné nasazení a snadnou správu.

GRP2616

GRP2616 je IP telefon s 6 linkovými tlačítky z adaptabilní řady telefonů Grandstream, je navržený pro jednoduché hromadné nasazení a snadnou správu pomocí provisioningu.

GRP2615

GRP2615 je IP telefon s 10 linkovými tlačítky z adaptabilní řady telefonů Grandstream, je navržený pro jednoduché hromadné nasazení a snadnou správu pomocí provisioningu. GRP2615 je vyroben pro potřeby zaneprázdněných desktopových pracovníků a pro snadné nasazení v podnicích, u poskytovatelů služeb a na dalších velkoobjemových trzích.

GRP2614

GRP2614 je 4-linkový IP telefon s možností až 4 SIP účtů. Tento model byl vytvořen pro potřeby rušného desktopového pracoviště a navržen pro snadné nasazení firmami, poskytovateli služeb a dalšími velkoobjemovými trhy. Nabízí snadno použitelnou a snadno rozšiřitelnou hlasovou platformu.

GRP2613

GRP2613 je výkonný 3-linkový IP telefon vytvořen pro hromadné nasazení a snadnou konfiguraci zero-touch provisioningem. Model GRP2613 určený pro potřeby rušných desktopových pracovišt a navržen pro snadné nasazení firmami, poskytovateli služeb a dalšími velkoobjemovými trhy. Nabízí snadno použitelný a ovladatelný hlasový endpoint.

GRP2612 (P/W/G)

GRP2612 je výkonný 2-linkový IP telefon vytvořen pro hromadné nasazení a snadnou konfiguraci zero-touch provisioningem. Model GRP2612 je určený pro potřeby rušných desktopových pracovišt a navržen pro snadné nasazení firmami, poskytovateli služeb a dalšími velkoobjemovými trhy. Nabízí snadno použitelný a ovladatelný hlasový endpoint.