IP hlasová telefonie

Grandstream navrhuje a vyrábí široké portfolio IP telefonů, tak, aby nabídl nejvhodnější model pro každý druh podnikání a typ uživatele – od IP telefonů pro malé podnikání, až po telefony pro velké společnosti a bezdrátové DECT IP telefony. Některé nadnárodní společnosti a servisní organizace vložily svoji důvěru do IP telefonů Grandstream a používají je ve svých pobočkách po celém světě.

Grandstream Wave

Umožněte uživatelům volně se pohybovat a přijímat hovory z jakéhokoli firemního nebo soukromého SIP účtu. Grandstream Wave je bezplatná softwarová aplikace, která umožňuje uživatelům připojit se k jejich SIP účtům odkudkoli na světě. Využijte na jakémkoli zařízení AndroidTM nebo iOS ke zvýšení mobility a zůstaňte ve spojení.

DP752

DP752 je výkonná DECT základnová stanice ke které lze připojit až 5 DECT Grandstream handsets DP serie. Dohromady nabízejí mobilitu na VoIP pro firemní i domácí uživatele.

DP730

Grandstream DP730 je bezdrátový DECT VoIP telefon pro maximální možné využití VoIP sítě v jakémkoliv prostředí, třeba ve vaší firmě, ve skladech, maloobchodu nebo u vás doma.

DP722

DP722 je bezdrátový IP telefon střední třídy DECTpro maximální možné využití VoIP sítě v jakémkoli obchodním, skladovém, maloobchodním a rezidenčním prostředí.

DP750

Grandstream DP750 je výkonná DECT základnová stanice sloužící pro připojení až 5 handsetů Grandstream DP720. Kombinace těchto dvou produktů vám umožní volat pomocí VoIP technologie, která je nyní absolutní špičkou v poměru kvality hovoru a jeho ceny.

DP720

DP720 je bezdrátový DECT VoIP telefon umožňující uživatelům být mobilní a zároveň využívat všech výhod VoIP telefonie v kanceláři, skladech, obchodem i domácnosti. Ke svému fungování potřebuje Grandstream DP750 VoIP základnovou stanici.

DP760

DP760 je širokopásmový DECT opakovač umožňující uživatelům být v dosahu signálu a tím mobilní na výrazně delší vzdálenost než standardní DECT. Grandstream DP760 posiluje signál ze základnové stanice Grandstream DP750 a DP752.

WP820

Nový WiFi telefon WP820 Vám umožní, nejen ve spojení s ostatnímí síťovými prvky výrobce Grandstream, vytvořit buňkový systém a to s výrazně nižšími náklady, než je tomu například u současných DECT systémů.

GXP1630

Nejvyšší model 16xx řady Vám nabídne pestrou škálu volacích funkcí, které můžete snadno ovládat z 2,98“ grafického podsvíceného displeje s rozlišením 132×64 pixelů. GXP160 disponuje 3 SIP účty, 3 programovatelnými tlačítky,

GXP1628

Grandstream GXP1628 je VoIP telefon s 2 SIP účty, HD audio, 3 programovatelnými tlačítky + 8 předvoleb. Jde o telefon s duálním 1Gb/s ethernetový portem. Řada zákazníků řeší problém s absencí ethernetového portu pro připojení svého oblíbeného PC a stolního telefonu. Nová strukturovaná kabeláž je efektivním, ale velmi nákladným řešením. Samotnou instalaci Vám usnadní integrované PoE.