Carrier-Grade telefony Essential řada

Telefony Essential řady jsou součástí serie Carrier-Grade telefonu GRP2600. Jde o základní modely navržené pro hromadné nasazení a snadný management. Čtyři zařízení Essential řady jsou navrženy tak, aby nabízely snadno použitelné a dostupné stolní IP telefony s elegantním designem a funkcemi nové generace. Tyto základní IP telefony, postavené pro potřeby pracovníků ať už jsou na pracovišti nebo na home office a jsou navržené pro snadné nasazení v podnicích, u poskytovatelů služeb a dalších velkoobjemových trzích, nabízejí snadno použitelný a snadno nasaditelný audio koncový bod.

GRP2604(P)

Součástí nové Grandstream GRP řady IP telefonů je i GRP2604. Jde o základní třílinkový model navržený pro hromadné nasazení a snadný management. Vyznačuje se elegantním designem a sadou funkcí nové generace, včetně 5 cestné audiokonference pro maximální produktivitu, integrovaného PoE napájení (jen u GRP2604P),

GRP2603(P)

Součástí nové Grandstream GRP řady IP telefonů je i GRP2603. Jde o základní třílinkový model navržený pro hromadné nasazení a snadný management. Vyznačuje se elegantním designem a sadou funkcí nové generace, včetně 5 cestné audiokonference pro maximální produktivitu, integrovaného PoE napájení (jen u GRP2603P)

GRP2602(P/W/G)

Součástí nové Grandstream GRP řady IP telefonů je i GRP2602P. Jde o základní dvoulinkový model navržený pro hromadné nasazení a snadný management. Vyznačuje se elegantním designem a sadou funkcí nové generace, včetně 5 cestné audiokonference pro maximální produktivitu, integrovaného PoE napájení (jen u GRP2602P).

GRP2601(P)

Součástí nové Grandstream  GRP řady IP telefonů je i GRP2601. Jde o základní dvoulinkový model navržený pro hromadné nasazení a snadný management. Vyznačuje se elegantním designem a sadou funkcí nové generace, včetně 5 cestné audiokonference pro maximální produktivitu, integrovaného PoE napájení (jen GRP2601P).