Aggregation Network Switches

Řada GWN7830 agregačních síťových switchů na 3 vrstvě nabízí tři modely s možnosti až 24 portů SFP a 12 porty SFP+, které jsou ideální pro střední až velké firmy a podniky, které vyžadují vysoce výkonné sítě s maximální kapacitou a kontrolou. Tyto agregační switche podporují pokročilé VLAN pro flexibilní segmentaci provozu, pokročilé QoS pro upřednostňování síťového provozu, IGMP/MLD Snooping pro optimalizaci výkonu sítě a komplexní bezpečnostní funkce proti potenciálním útokům. Správa řady GWN7830 je pohodlná prostřednictvím webového uživatelského rozhraní a CLI konzole a také pomocí GWN.Cloud a GWN Manager. Řada agregačních síťových switchů GWN7830 se také může pochlubit kvalitou služeb typu end-to-end, flexibilním nastavením zabezpečení a podporou maximální kapacity sítě.

GWN7832

Grandstream GWN7832 je agregační plně spravovatelný switch na 3. vrstvě, který podnikům umožňuje budovat škálovatelnou, bezpečnou, vysoce výkonnou a chytrou podnikovou síť.

GWN7831

Grandstream GWN7831 je agregační plně spravovatelný switch na 3. vrstvě, který podnikům umožňuje budovat škálovatelnou, bezpečnou, vysoce výkonnou a chytrou podnikovou síť.

GWN7830

Grandstream GWN7830 je agregační plně spravovatelný switch na 3. vrstvě, který podnikům umožňuje budovat škálovatelnou, bezpečnou, vysoce výkonnou a chytrou podnikovou síť.